×

Eredmények / Mérkőzések

'Old-Boys' I. osztály - FÁRAÓ BÚTOR EGER

Időpont Pálya Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
22. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A MB KANDALLÓ ÖF JOHN BULL KORONA Még nincs
NINCS IDŐPONT A VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK Még nincs
NINCS IDŐPONT A SB BUILDING KFT KELET - SOLAR KFT Öregfiúk Még nincs
NINCS IDŐPONT A MESTER FESTÉK Old Boys OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ Még nincs
NINCS IDŐPONT A FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC BLIZZARD-FITT Még nincs
NINCS IDŐPONT A NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK GTL ACÉL KFT OLD BOYS Még nincs
21. FORDULÓ
2024-05-27 17:30 F BLIZZARD-FITT MESTER FESTÉK Old Boys Még nincs
2024-05-27 18:30 E FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK MB KANDALLÓ ÖF Még nincs
2024-05-27 18:30 D OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ SB BUILDING KFT Még nincs
2024-05-27 18:30 F JOHN BULL KORONA NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK Még nincs
2024-05-27 19:30 E KELET - SOLAR KFT Öregfiúk VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK Még nincs
2024-05-27 19:30 D GTL ACÉL KFT OLD BOYS FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC Még nincs
20. FORDULÓ
2024-05-21 18:30 E FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK JOHN BULL KORONA 1 : 3
2024-05-21 18:30 D SB BUILDING KFT BLIZZARD-FITT 2 : 3
2024-05-21 18:30 F MESTER FESTÉK Old Boys GTL ACÉL KFT OLD BOYS 0 : 9
2024-05-21 19:30 E MB KANDALLÓ ÖF KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 4 : 1
2024-05-21 19:30 F VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 1 : 1
2024-05-21 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 6 : 3
19. FORDULÓ
2024-05-13 17:30 F BLIZZARD-FITT VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 4 : 1
2024-05-13 18:30 E KELET - SOLAR KFT Öregfiúk FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 5 : 1
2024-05-13 18:30 D GTL ACÉL KFT OLD BOYS SB BUILDING KFT 1 : 10
2024-05-13 18:30 F NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK MESTER FESTÉK Old Boys 1 : 1
2024-05-13 19:30 E OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ MB KANDALLÓ ÖF 1 : 12
2024-05-13 19:30 D JOHN BULL KORONA FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 5 : 4
18. FORDULÓ
2024-05-06 17:30 E VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK GTL ACÉL KFT OLD BOYS 3 : 6
2024-05-06 18:30 F KELET - SOLAR KFT Öregfiúk JOHN BULL KORONA 3 : 7
2024-05-06 18:30 D FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 2 : 3
2024-05-06 18:30 E SB BUILDING KFT NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 4 : 0
2024-05-06 19:30 E MB KANDALLÓ ÖF BLIZZARD-FITT 8 : 2
2024-05-06 19:30 D MESTER FESTÉK Old Boys FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 2 : 6
17. FORDULÓ
2024-04-22 17:30 E OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 5 : 1
2024-04-22 17:30 D NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 1 : 3
2024-04-22 18:30 D GTL ACÉL KFT OLD BOYS MB KANDALLÓ ÖF 0 : 2
2024-04-22 18:30 E JOHN BULL KORONA MESTER FESTÉK Old Boys 7 : 3
2024-04-22 19:30 E BLIZZARD-FITT FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 4 : 3
2024-04-22 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC SB BUILDING KFT 2 : 3
16. FORDULÓ
2024-04-15 17:30 E KELET - SOLAR KFT Öregfiúk BLIZZARD-FITT 2 : 6
2024-04-15 17:30 D FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK GTL ACÉL KFT OLD BOYS 2 : 4
2024-04-15 18:30 E OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ JOHN BULL KORONA 2 : 4
2024-04-15 18:30 D SB BUILDING KFT MESTER FESTÉK Old Boys 2 : 1
2024-04-15 19:30 E MB KANDALLÓ ÖF NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 5 : 2
2024-04-15 19:30 D VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 0 : 3
15. FORDULÓ
2024-04-08 18:30 E NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 3 : 1
2024-04-08 18:30 D JOHN BULL KORONA SB BUILDING KFT 2 : 1
2024-04-08 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC MB KANDALLÓ ÖF 3 : 2
2024-04-09 18:30 E MESTER FESTÉK Old Boys VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 4 : 1
2024-04-09 19:30 D BLIZZARD-FITT OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 4 : 4
2024-04-09 19:30 E GTL ACÉL KFT OLD BOYS KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 6 : 10
14. FORDULÓ
2024-04-02 17:30 D BLIZZARD-FITT JOHN BULL KORONA 0 : 9
2024-04-02 18:30 D KELET - SOLAR KFT Öregfiúk NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 1 : 3
2024-04-02 18:30 E VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK SB BUILDING KFT 4 : 7
2024-04-02 19:30 Kis műfű OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ GTL ACÉL KFT OLD BOYS 5 : 2
2024-04-02 19:30 D FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 4 : 7
2024-04-02 19:30 E MB KANDALLÓ ÖF MESTER FESTÉK Old Boys 3 : 1
13. FORDULÓ
2024-03-25 17:30 D MESTER FESTÉK Old Boys FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 1 : 3
2024-03-25 18:30 E GTL ACÉL KFT OLD BOYS BLIZZARD-FITT 0 : 3
2024-03-25 18:30 F JOHN BULL KORONA VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 3 : 0
2024-03-25 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 14 : 6
2024-03-25 19:30 E SB BUILDING KFT MB KANDALLÓ ÖF 1 : 4
2024-03-26 18:30 F NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 3 : 3
12. FORDULÓ
2024-03-19 17:30 F BLIZZARD-FITT NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 2 : 4
2024-03-19 18:30 E GTL ACÉL KFT OLD BOYS JOHN BULL KORONA 1 : 5
2024-03-19 18:30 D KELET - SOLAR KFT Öregfiúk MESTER FESTÉK Old Boys 3 : 4
2024-03-19 19:30 E FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK SB BUILDING KFT 2 : 7
2024-03-19 19:30 D MB KANDALLÓ ÖF VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 3 : 3
2024-03-20 19:30 D OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 2 : 5
11. FORDULÓ
2023-10-24 17:30 D VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 1 : 5
2023-10-24 18:30 D SB BUILDING KFT KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 6 : 3
2023-10-24 18:30 C JOHN BULL KORONA MB KANDALLÓ ÖF 1 : 2
2023-10-24 19:30 B NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK GTL ACÉL KFT OLD BOYS 4 : 2
2023-10-24 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC BLIZZARD-FITT 8 : 1
2023-10-24 19:30 C MESTER FESTÉK Old Boys OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 2 : 6
10. FORDULÓ
2023-10-16 17:30 D BLIZZARD-FITT MESTER FESTÉK Old Boys 4 : 3
2023-10-16 18:30 B NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK JOHN BULL KORONA 1 : 11
2023-10-16 18:30 D OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ SB BUILDING KFT 3 : 4
2023-10-16 18:30 C KELET - SOLAR KFT Öregfiúk VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 9 : 1
2023-10-16 19:30 D GTL ACÉL KFT OLD BOYS FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 4 : 6
2023-10-16 19:30 B FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK MB KANDALLÓ ÖF 4 : 5
9. FORDULÓ
2023-10-09 18:30 D SB BUILDING KFT BLIZZARD-FITT 9 : 1
2023-10-09 18:30 F VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 1 : 3
2023-10-09 18:30 C JOHN BULL KORONA FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 5 : 1
2023-10-09 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 4 : 3
2023-10-09 19:30 C MB KANDALLÓ ÖF KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 3 : 2
2023-10-10 19:30 D MESTER FESTÉK Old Boys GTL ACÉL KFT OLD BOYS 4 : 5
8. FORDULÓ
2023-10-02 18:30 C GTL ACÉL KFT OLD BOYS SB BUILDING KFT 2 : 2
2023-10-02 18:30 A BLIZZARD-FITT VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 2 : 3
2023-10-02 18:30 D OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ MB KANDALLÓ ÖF 0 : 9
2023-10-02 18:30 B KELET - SOLAR KFT Öregfiúk FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 3 : 2
2023-10-02 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC JOHN BULL KORONA 3 : 2
2023-10-03 17:30 F NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK MESTER FESTÉK Old Boys 0 : 4
7. FORDULÓ
2023-09-25 17:30 F VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK GTL ACÉL KFT OLD BOYS 5 : 3
2023-09-25 18:30 D SB BUILDING KFT NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 4 : 2
2023-09-25 18:30 C MB KANDALLÓ ÖF BLIZZARD-FITT 3 : 0
2023-09-25 19:30 D MESTER FESTÉK Old Boys FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 3 : 3
2023-09-25 19:30 C JOHN BULL KORONA KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 8 : 2
2023-09-26 19:30 D FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 2 : 6
6. FORDULÓ
2023-09-18 18:30 D GTL ACÉL KFT OLD BOYS MB KANDALLÓ ÖF 2 : 8
2023-09-18 18:30 C OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 3 : 3
2023-09-18 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC SB BUILDING KFT 3 : 2
2023-09-27 18:30 D NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 1 : 10
2023-09-27 19:30 C MESTER FESTÉK Old Boys JOHN BULL KORONA 2 : 5
2023-09-27 19:30 D BLIZZARD-FITT FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 0 : 2
5. FORDULÓ
2023-09-11 18:30 D SB BUILDING KFT MESTER FESTÉK Old Boys 9 : 2
2023-09-11 18:30 C MB KANDALLÓ ÖF NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 6 : 1
2023-09-11 18:30 A KELET - SOLAR KFT Öregfiúk BLIZZARD-FITT 5 : 3
2023-09-11 19:30 D VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 2 : 3
2023-09-11 19:30 C JOHN BULL KORONA OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 3 : 1
2023-09-12 18:30 B FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK GTL ACÉL KFT OLD BOYS 1 : 3
4. FORDULÓ
2023-09-04 17:30 D MESTER FESTÉK Old Boys VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 1 : 6
2023-09-04 18:30 D SB BUILDING KFT JOHN BULL KORONA 2 : 1
2023-09-04 18:30 C BLIZZARD-FITT OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 5 : 9
2023-09-04 19:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC MB KANDALLÓ ÖF 4 : 5
2023-09-04 19:30 C GTL ACÉL KFT OLD BOYS KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 3 : 3
2023-09-05 19:30 C NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 3 : 3
3. FORDULÓ
2023-08-28 18:30 D KELET - SOLAR KFT Öregfiúk NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 2 : 2
2023-08-28 18:30 F OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ GTL ACÉL KFT OLD BOYS 7 : 2
2023-08-28 18:30 C JOHN BULL KORONA BLIZZARD-FITT 7 : 1
2023-08-28 19:30 C VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK SB BUILDING KFT 0 : 4
2023-08-28 19:30 D FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 4 : 7
2023-09-06 19:30 D MB KANDALLÓ ÖF MESTER FESTÉK Old Boys 2 : 2
2. FORDULÓ
2023-08-21 18:30 F MESTER FESTÉK Old Boys FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK 3 : 0
2023-08-21 18:30 D FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC KELET - SOLAR KFT Öregfiúk 4 : 5
2023-08-21 18:30 C NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ 2 : 3
2023-08-21 19:30 C VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK JOHN BULL KORONA 2 : 5
2023-08-21 19:30 D SB BUILDING KFT MB KANDALLÓ ÖF 1 : 1
2023-08-22 19:30 C GTL ACÉL KFT OLD BOYS BLIZZARD-FITT 8 : 3
1. FORDULÓ
2023-08-14 18:30 C KELET - SOLAR KFT Öregfiúk MESTER FESTÉK Old Boys 6 : 6
2023-08-14 18:30 D OFFSIDE - DOMOKOS AUTÓSZERVÍZ FÁRAÓ BÚTOR OLD BOYS FC 5 : 2
2023-08-14 19:30 D MB KANDALLÓ ÖF VECTIGÁLIA ÖREGFIÚK 1 : 3
2023-08-14 19:30 F FORTISSIMO KFT ÖREGFIÚK SB BUILDING KFT 2 : 5
2023-08-14 19:30 B BLIZZARD-FITT NYÍR - CHEM KFT ÖREGFIÚK 2 : 2
2023-08-14 19:30 C JOHN BULL KORONA GTL ACÉL KFT OLD BOYS 4 : 1