×

Eredmények / Mérkőzések

'C' csoport - TOTAL GYROS

Időpont Pálya Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
22. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A HSA Group VIESSMANN Még nincs
NINCS IDŐPONT A BOHEMIANS FC GRAY WOLVES Még nincs
NINCS IDŐPONT A BODÓ HÚS KFT KREAL-TEAM KFT Még nincs
NINCS IDŐPONT A KONYHA MÖBEL KFT KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC Még nincs
NINCS IDŐPONT A TELEKOM CC FARMTEJ Még nincs
NINCS IDŐPONT A MESSER UNITED FC BERGLAND KFT Még nincs
21. FORDULÓ
2024-05-29 17:30 E KREAL-TEAM KFT BOHEMIANS FC Még nincs
2024-05-29 17:30 F KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC BODÓ HÚS KFT Még nincs
2024-05-29 18:30 E GRAY WOLVES HSA Group Még nincs
2024-05-29 18:30 F BERGLAND KFT TELEKOM CC Még nincs
2024-05-30 17:30 D FARMTEJ KONYHA MÖBEL KFT Még nincs
2024-05-30 17:30 F VIESSMANN MESSER UNITED FC Még nincs
20. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A TELEKOM CC MESSER UNITED FC Még nincs
2024-05-23 17:30 E BOHEMIANS FC KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC Még nincs
2024-05-23 17:30 F KONYHA MÖBEL KFT BERGLAND KFT Még nincs
2024-05-24 17:30 D BODÓ HÚS KFT FARMTEJ Még nincs
2024-05-30 19:30 E HSA Group KREAL-TEAM KFT Még nincs
2024-05-31 18:30 E GRAY WOLVES VIESSMANN Még nincs
19. FORDULÓ
2024-05-15 18:30 F KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC HSA Group Még nincs
2024-05-16 17:30 F MESSER UNITED FC KONYHA MÖBEL KFT 3 : 1
2024-05-17 17:30 F FARMTEJ BOHEMIANS FC 10 : 4
2024-05-17 18:30 F KREAL-TEAM KFT GRAY WOLVES 0 : 3
2024-05-17 18:30 E BERGLAND KFT BODÓ HÚS KFT 0 : 0
2024-05-17 18:30 D VIESSMANN TELEKOM CC 2 : 1
18. FORDULÓ
2024-05-09 17:30 D HSA Group FARMTEJ 3 : 2
2024-05-09 17:30 E BOHEMIANS FC BERGLAND KFT 1 : 8
2024-05-09 17:30 F BODÓ HÚS KFT MESSER UNITED FC 2 : 2
2024-05-09 18:30 F GRAY WOLVES KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 6 : 3
2024-05-09 18:30 E KONYHA MÖBEL KFT TELEKOM CC 2 : 1
2024-05-10 18:30 E KREAL-TEAM KFT VIESSMANN 1 : 3
17. FORDULÓ
2024-04-24 17:30 E TELEKOM CC BODÓ HÚS KFT 4 : 6
2024-04-24 19:30 E BERGLAND KFT HSA Group 6 : 16
2024-04-25 17:30 F FARMTEJ GRAY WOLVES 3 : 12
2024-04-25 17:30 E VIESSMANN KONYHA MÖBEL KFT 4 : 1
2024-04-26 18:30 E KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC KREAL-TEAM KFT 11 : 4
2024-04-26 18:30 Kis műfű MESSER UNITED FC BOHEMIANS FC 3 : 0
16. FORDULÓ
2024-04-17 17:30 D BOHEMIANS FC TELEKOM CC 2 : 1
2024-04-17 17:30 E BODÓ HÚS KFT KONYHA MÖBEL KFT 4 : 2
2024-04-18 17:30 E HSA Group MESSER UNITED FC 1 : 2
2024-04-19 17:30 Kis műfű KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC VIESSMANN 0 : 3
2024-04-19 17:30 E KREAL-TEAM KFT FARMTEJ 1 : 12
2024-04-26 17:30 D GRAY WOLVES BERGLAND KFT 9 : 4
15. FORDULÓ
2024-04-09 17:30 D FARMTEJ KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 6 : 3
2024-04-09 17:30 E KONYHA MÖBEL KFT BOHEMIANS FC 4 : 2
2024-04-09 18:30 D MESSER UNITED FC GRAY WOLVES 1 : 5
2024-04-10 17:30 D VIESSMANN BODÓ HÚS KFT 1 : 5
2024-04-11 17:30 E TELEKOM CC HSA Group 4 : 5
2024-04-11 18:30 D BERGLAND KFT KREAL-TEAM KFT 7 : 2
14. FORDULÓ
2024-04-03 17:30 D BOHEMIANS FC BODÓ HÚS KFT 0 : 6
2024-04-04 17:30 E KREAL-TEAM KFT MESSER UNITED FC 0 : 8
2024-04-04 17:30 D HSA Group KONYHA MÖBEL KFT 3 : 3
2024-04-04 18:30 Kis műfű GRAY WOLVES TELEKOM CC 4 : 1
2024-04-05 17:30 E FARMTEJ VIESSMANN 7 : 2
2024-04-05 17:30 D KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC BERGLAND KFT 2 : 2
13. FORDULÓ
2024-03-27 18:30 F TELEKOM CC KREAL-TEAM KFT 4 : 4
2024-03-27 18:30 D BODÓ HÚS KFT HSA Group 2 : 4
2024-03-27 19:30 F VIESSMANN BOHEMIANS FC 1 : 5
2024-03-28 17:30 E BERGLAND KFT FARMTEJ 0 : 4
2024-03-28 17:30 F KONYHA MÖBEL KFT GRAY WOLVES 2 : 5
2024-03-28 19:30 Kis műfű MESSER UNITED FC KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 2 : 1
12. FORDULÓ
2024-03-20 17:30 F HSA Group BOHEMIANS FC 5 : 3
2024-03-21 17:30 E BERGLAND KFT VIESSMANN 0 : 4
2024-03-21 17:30 D KREAL-TEAM KFT KONYHA MÖBEL KFT 4 : 7
2024-03-21 18:30 Kis műfű KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC TELEKOM CC 2 : 0
2024-03-21 19:30 Kis műfű FARMTEJ MESSER UNITED FC 1 : 4
2024-03-22 17:30 E GRAY WOLVES BODÓ HÚS KFT 5 : 2
11. FORDULÓ
2023-10-25 17:30 F KONYHA MÖBEL KFT KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 0 : 9
2023-10-26 17:30 F BODÓ HÚS KFT KREAL-TEAM KFT 9 : 0
2023-10-26 18:30 F TELEKOM CC FARMTEJ 1 : 8
2024-03-18 17:30 E MESSER UNITED FC BERGLAND KFT 4 : 0
2024-03-18 18:30 Kis műfű BOHEMIANS FC GRAY WOLVES 2 : 11
2024-03-18 18:30 E VIESSMANN HSA Group 3 : 8
10. FORDULÓ
2023-10-20 17:30 F BERGLAND KFT TELEKOM CC 4 : 3
2023-10-20 17:30 D KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC BODÓ HÚS KFT 1 : 2
2023-10-20 17:30 C KREAL-TEAM KFT BOHEMIANS FC 1 : 4
2023-10-20 18:30 F MESSER UNITED FC VIESSMANN 2 : 0
2023-11-02 17:30 F FARMTEJ KONYHA MÖBEL KFT 6 : 2
2023-11-06 17:30 F GRAY WOLVES HSA Group 7 : 3
9. FORDULÓ
2023-10-12 17:30 F BODÓ HÚS KFT FARMTEJ 5 : 3
2023-10-12 17:30 D BOHEMIANS FC KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 0 : 1
2023-10-12 17:30 C HSA Group KREAL-TEAM KFT 8 : 3
2023-10-12 18:30 C VIESSMANN GRAY WOLVES 1 : 7
2023-10-13 17:30 C TELEKOM CC MESSER UNITED FC 2 : 4
2023-10-13 17:30 B KONYHA MÖBEL KFT BERGLAND KFT 2 : 6
8. FORDULÓ
2023-10-05 17:30 D KREAL-TEAM KFT GRAY WOLVES 2 : 17
2023-10-06 17:30 F MESSER UNITED FC KONYHA MÖBEL KFT 9 : 3
2023-10-06 17:30 C BERGLAND KFT BODÓ HÚS KFT 3 : 7
2023-10-06 17:30 D FARMTEJ BOHEMIANS FC 5 : 3
2023-10-06 18:30 B TELEKOM CC VIESSMANN 2 : 2
2023-10-06 18:30 C KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC HSA Group 3 : 5
7. FORDULÓ
2023-09-28 17:30 D KONYHA MÖBEL KFT TELEKOM CC 1 : 4
2023-09-28 17:30 F BODÓ HÚS KFT MESSER UNITED FC 5 : 4
2023-09-28 17:30 C HSA Group FARMTEJ 5 : 1
2023-09-28 18:30 B VIESSMANN KREAL-TEAM KFT 7 : 0
2023-09-29 17:30 F GRAY WOLVES KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 3 : 5
2023-09-29 18:30 B BOHEMIANS FC BERGLAND KFT 4 : 2
6. FORDULÓ
2023-09-21 17:30 B KONYHA MÖBEL KFT VIESSMANN 3 : 0
2023-09-21 17:30 C TELEKOM CC BODÓ HÚS KFT 0 : 3
2023-09-21 17:30 D FARMTEJ GRAY WOLVES 2 : 5
2023-09-22 17:30 F MESSER UNITED FC BOHEMIANS FC 4 : 1
2023-09-22 17:30 D BERGLAND KFT HSA Group 4 : 8
2023-09-22 17:30 C KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC KREAL-TEAM KFT 3 : 3
5. FORDULÓ
2023-09-14 17:30 D BODÓ HÚS KFT KONYHA MÖBEL KFT 4 : 4
2023-09-14 17:30 F BOHEMIANS FC TELEKOM CC 4 : 4
2023-09-15 17:30 F HSA Group MESSER UNITED FC 2 : 3
2023-09-15 17:30 D GRAY WOLVES BERGLAND KFT 14 : 0
2023-09-15 17:30 C KREAL-TEAM KFT FARMTEJ 1 : 1
2023-09-15 17:30 B VIESSMANN KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 1 : 6
4. FORDULÓ
2023-09-07 17:30 A KONYHA MÖBEL KFT BOHEMIANS FC 6 : 4
2023-09-07 17:30 B FARMTEJ KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 2 : 5
2023-09-07 18:30 B BODÓ HÚS KFT VIESSMANN 3 : 1
2023-09-08 18:30 B TELEKOM CC HSA Group 2 : 3
2023-09-08 18:30 D BERGLAND KFT KREAL-TEAM KFT 6 : 3
2023-09-08 19:30 B MESSER UNITED FC GRAY WOLVES 1 : 7
3. FORDULÓ
2023-08-31 17:30 A HSA Group KONYHA MÖBEL KFT 8 : 2
2023-08-31 17:30 B GRAY WOLVES TELEKOM CC 6 : 0
2023-08-31 17:30 C VIESSMANN FARMTEJ 0 : 6
2023-08-31 18:30 F BOHEMIANS FC BODÓ HÚS KFT 1 : 6
2023-09-01 17:30 F KREAL-TEAM KFT MESSER UNITED FC 0 : 5
2023-09-01 19:30 B KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC BERGLAND KFT 5 : 2
2. FORDULÓ
2023-08-23 17:30 D KONYHA MÖBEL KFT GRAY WOLVES 0 : 14
2023-08-23 18:30 C TELEKOM CC KREAL-TEAM KFT 3 : 1
2023-08-23 18:30 F BERGLAND KFT FARMTEJ 3 : 3
2023-08-24 18:30 F BODÓ HÚS KFT HSA Group 1 : 7
2023-08-24 19:30 F BOHEMIANS FC VIESSMANN 4 : 5
2023-08-25 18:30 D MESSER UNITED FC KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC 4 : 3
1. FORDULÓ
2023-08-15 17:30 D KERTVÁROSI AUTÓMOSÓ FC TELEKOM CC 1 : 5
2023-08-16 17:30 F KREAL-TEAM KFT KONYHA MÖBEL KFT 1 : 1
2023-08-17 17:30 B HSA Group BOHEMIANS FC 9 : 0
2023-08-17 17:30 C VIESSMANN BERGLAND KFT 0 : 5
2023-08-17 18:30 C GRAY WOLVES BODÓ HÚS KFT 4 : 1
2023-08-17 19:30 C FARMTEJ MESSER UNITED FC 1 : 2