×

Eredmények / Mérkőzések

'E' csoport

Időpont Pálya Hazai csapat Vendég csapat Eredmény
26. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM EISSMANN HUNGÁRIA KFT Még nincs
NINCS IDŐPONT A SE NYÍRPAZONY TÓTH TEAM - KIZÁRVA Még nincs
NINCS IDŐPONT A Final Cut ZÖLDFA ÉTTEREM Még nincs
NINCS IDŐPONT A NATIVUS Co Balt CNC TECHNOLOGIES Még nincs
NINCS IDŐPONT A APOLLÓ - AGROFORG FC BLADES Még nincs
0000-00-00 00:00 A NYÍRI HONVÉD ILOSVAI TRANS 3 : 0
25. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A MUSTANG FC ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM Még nincs
NINCS IDŐPONT A TÓTH TEAM - KIZÁRVA NYÍRI HONVÉD Még nincs
NINCS IDŐPONT A ZÖLDFA ÉTTEREM SE NYÍRPAZONY Még nincs
NINCS IDŐPONT A Co Balt CNC TECHNOLOGIES Final Cut Még nincs
NINCS IDŐPONT A BLADES NATIVUS Még nincs
NINCS IDŐPONT A EISSMANN HUNGÁRIA KFT APOLLÓ - AGROFORG FC Még nincs
24. FORDULÓ
0000-00-00 00:00 A ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM ILOSVAI TRANS 3 : 0
2024-05-27 17:30 E NATIVUS APOLLÓ - AGROFORG FC Még nincs
2024-05-27 19:30 F SE NYÍRPAZONY Co Balt CNC TECHNOLOGIES Még nincs
2024-05-28 17:30 E Final Cut BLADES Még nincs
2024-05-28 18:30 E NYÍRI HONVÉD ZÖLDFA ÉTTEREM Még nincs
2024-05-30 17:30 E MUSTANG FC EISSMANN HUNGÁRIA KFT Még nincs
23. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A TÓTH TEAM - KIZÁRVA ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM Még nincs
0000-00-00 00:00 A ILOSVAI TRANS MUSTANG FC 0 : 3
2024-05-21 17:30 D EISSMANN HUNGÁRIA KFT NATIVUS 3 : 7
2024-05-22 17:30 D BLADES SE NYÍRPAZONY 3 : 1
2024-05-22 18:30 D APOLLÓ - AGROFORG FC Final Cut 2 : 5
2024-05-23 18:30 F Co Balt CNC TECHNOLOGIES NYÍRI HONVÉD Még nincs
22. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A MUSTANG FC TÓTH TEAM - KIZÁRVA Még nincs
0000-00-00 00:00 A ILOSVAI TRANS EISSMANN HUNGÁRIA KFT 0 : 3
2024-05-13 19:30 F Final Cut NATIVUS 2 : 2
2024-05-14 17:30 D NYÍRI HONVÉD BLADES 1 : 9
2024-05-15 17:30 F ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM ZÖLDFA ÉTTEREM Még nincs
2024-05-15 18:30 D SE NYÍRPAZONY APOLLÓ - AGROFORG FC Még nincs
21. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A TÓTH TEAM - KIZÁRVA ILOSVAI TRANS Még nincs
2024-05-06 19:30 F NATIVUS SE NYÍRPAZONY 4 : 1
2024-05-08 17:30 E Co Balt CNC TECHNOLOGIES ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 1 : 0
2024-05-08 17:30 D EISSMANN HUNGÁRIA KFT Final Cut 3 : 1
2024-05-08 18:30 D ZÖLDFA ÉTTEREM MUSTANG FC 4 : 5
2024-05-08 18:30 E APOLLÓ - AGROFORG FC NYÍRI HONVÉD 3 : 3
20. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A TÓTH TEAM - KIZÁRVA EISSMANN HUNGÁRIA KFT Még nincs
0000-00-00 00:00 A ILOSVAI TRANS ZÖLDFA ÉTTEREM 0 : 3
2024-04-29 19:30 F NYÍRI HONVÉD NATIVUS 2 : 15
2024-05-02 17:30 E MUSTANG FC Co Balt CNC TECHNOLOGIES 2 : 2
2024-05-03 18:30 D ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM BLADES 1 : 4
2024-05-03 19:30 D SE NYÍRPAZONY Final Cut 2 : 0
19. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A ZÖLDFA ÉTTEREM TÓTH TEAM - KIZÁRVA Még nincs
0000-00-00 00:00 A Co Balt CNC TECHNOLOGIES ILOSVAI TRANS 3 : 0
2024-04-22 18:30 F BLADES MUSTANG FC 1 : 7
2024-04-23 17:30 Kis műfű EISSMANN HUNGÁRIA KFT SE NYÍRPAZONY 0 : 3
2024-04-23 18:30 D Final Cut NYÍRI HONVÉD 4 : 3
2024-04-23 19:30 D APOLLÓ - AGROFORG FC ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 4 : 4
18. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A TÓTH TEAM - KIZÁRVA Co Balt CNC TECHNOLOGIES Még nincs
2024-04-15 18:30 F NYÍRI HONVÉD SE NYÍRPAZONY 2 : 6
2024-04-15 19:30 F ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM NATIVUS 1 : 11
2024-04-16 17:30 D MUSTANG FC APOLLÓ - AGROFORG FC 10 : 3
2024-04-17 19:30 F ILOSVAI TRANS BLADES 0 : 3
2024-04-19 17:30 F ZÖLDFA ÉTTEREM EISSMANN HUNGÁRIA KFT 3 : 5
17. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A BLADES TÓTH TEAM - KIZÁRVA Még nincs
2024-04-08 19:30 F NATIVUS MUSTANG FC 4 : 4
2024-04-10 17:30 E Final Cut ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 3 : 2
2024-04-10 18:30 D Co Balt CNC TECHNOLOGIES ZÖLDFA ÉTTEREM 4 : 2
2024-04-10 18:30 E APOLLÓ - AGROFORG FC ILOSVAI TRANS 3 : 0
2024-04-10 19:30 D EISSMANN HUNGÁRIA KFT NYÍRI HONVÉD 3 : 3
16. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A TÓTH TEAM - KIZÁRVA APOLLÓ - AGROFORG FC Még nincs
2024-04-02 17:30 E ILOSVAI TRANS NATIVUS 0 : 3
2024-04-03 17:30 Kis műfű MUSTANG FC Final Cut 5 : 2
2024-04-03 18:30 D ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM SE NYÍRPAZONY 2 : 5
2024-04-03 19:30 D Co Balt CNC TECHNOLOGIES EISSMANN HUNGÁRIA KFT 5 : 2
2024-04-05 17:30 Kis műfű ZÖLDFA ÉTTEREM BLADES 0 : 8
15. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A NATIVUS TÓTH TEAM - KIZÁRVA Még nincs
2024-03-25 17:30 E SE NYÍRPAZONY MUSTANG FC 2 : 3
2024-03-26 17:30 D APOLLÓ - AGROFORG FC ZÖLDFA ÉTTEREM 2 : 6
2024-03-26 18:30 D Final Cut ILOSVAI TRANS 9 : 2
2024-03-26 19:30 D NYÍRI HONVÉD ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 1 : 1
2024-03-27 19:30 Kis műfű BLADES Co Balt CNC TECHNOLOGIES 2 : 0
14. FORDULÓ
NINCS IDŐPONT A TÓTH TEAM - KIZÁRVA Final Cut Még nincs
2024-03-20 17:30 Kis műfű ILOSVAI TRANS SE NYÍRPAZONY 4 : 9
2024-03-20 18:30 Kis műfű BLADES EISSMANN HUNGÁRIA KFT 4 : 7
2024-03-20 18:30 F Co Balt CNC TECHNOLOGIES APOLLÓ - AGROFORG FC 3 : 1
2024-03-20 19:30 Kis műfű MUSTANG FC NYÍRI HONVÉD 3 : 1
2024-03-21 17:30 F ZÖLDFA ÉTTEREM NATIVUS 0 : 7
13. FORDULÓ
0000-00-00 00:00 A SE NYÍRPAZONY TÓTH TEAM - KIZÁRVA 0 : 0
2023-10-24 17:30 C NATIVUS Co Balt CNC TECHNOLOGIES 1 : 0
2023-10-24 17:30 B EISSMANN HUNGÁRIA KFT ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 3 : 5
2023-10-25 18:30 A APOLLÓ - AGROFORG FC BLADES 1 : 14
2023-10-25 19:30 A Final Cut ZÖLDFA ÉTTEREM 13 : 1
2023-11-06 17:30 Kis műfű NYÍRI HONVÉD ILOSVAI TRANS 5 : 1
12. FORDULÓ
0000-00-00 00:00 A TÓTH TEAM - KIZÁRVA NYÍRI HONVÉD 0 : 0
2023-10-16 19:30 F BLADES NATIVUS 0 : 4
2023-10-17 17:30 F ZÖLDFA ÉTTEREM SE NYÍRPAZONY 3 : 5
2023-10-17 17:30 D MUSTANG FC ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 3 : 1
2023-10-17 18:30 B Co Balt CNC TECHNOLOGIES Final Cut 3 : 1
2023-10-17 19:30 B APOLLÓ - AGROFORG FC EISSMANN HUNGÁRIA KFT 5 : 6
11. FORDULÓ
2023-10-11 17:30 D SE NYÍRPAZONY Co Balt CNC TECHNOLOGIES 1 : 3
2023-10-11 17:30 C ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM ILOSVAI TRANS 5 : 3
2023-10-11 17:30 B EISSMANN HUNGÁRIA KFT MUSTANG FC 3 : 3
2023-10-11 18:30 C Final Cut BLADES 2 : 7
2023-10-11 18:30 D NYÍRI HONVÉD ZÖLDFA ÉTTEREM 3 : 3
2023-10-11 19:30 C NATIVUS APOLLÓ - AGROFORG FC 17 : 0
10. FORDULÓ
0000-00-00 00:00 A TÓTH TEAM - KIZÁRVA ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 0 : 0
2023-10-09 17:30 C ILOSVAI TRANS MUSTANG FC 5 : 18
2023-10-09 19:30 B NATIVUS EISSMANN HUNGÁRIA KFT 5 : 3
2023-10-09 19:30 A Co Balt CNC TECHNOLOGIES NYÍRI HONVÉD 10 : 2
2023-10-10 17:30 D BLADES SE NYÍRPAZONY 6 : 2
2023-10-13 19:30 C APOLLÓ - AGROFORG FC Final Cut 0 : 3
9. FORDULÓ
0000-00-00 00:00 A MUSTANG FC TÓTH TEAM - KIZÁRVA 0 : 0
2023-10-02 18:30 F Final Cut NATIVUS 3 : 9
2023-10-02 19:30 A SE NYÍRPAZONY APOLLÓ - AGROFORG FC 8 : 0
2023-10-02 19:30 B NYÍRI HONVÉD BLADES 1 : 8
2023-10-03 17:30 D ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM ZÖLDFA ÉTTEREM 2 : 1
2023-10-03 18:30 D EISSMANN HUNGÁRIA KFT ILOSVAI TRANS 7 : 4
8. FORDULÓ
2023-09-25 17:30 C Co Balt CNC TECHNOLOGIES ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 1 : 3
2023-09-25 17:30 B ZÖLDFA ÉTTEREM MUSTANG FC 1 : 7
2023-09-26 17:30 C APOLLÓ - AGROFORG FC NYÍRI HONVÉD 3 : 4
2023-09-26 18:30 C Final Cut EISSMANN HUNGÁRIA KFT 5 : 3
2023-09-26 18:30 D TÓTH TEAM - KIZÁRVA ILOSVAI TRANS 0 : 0
2023-09-26 19:30 F NATIVUS SE NYÍRPAZONY 4 : 3
7. FORDULÓ
2023-09-20 17:30 F MUSTANG FC Co Balt CNC TECHNOLOGIES 2 : 2
2023-09-20 18:30 F NYÍRI HONVÉD NATIVUS 1 : 5
2023-09-20 18:30 D ILOSVAI TRANS ZÖLDFA ÉTTEREM 2 : 2
2023-09-20 19:30 F SE NYÍRPAZONY Final Cut 5 : 1
2023-09-20 19:30 D ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM BLADES 3 : 7
2023-09-20 19:30 C EISSMANN HUNGÁRIA KFT TÓTH TEAM - KIZÁRVA 0 : 0
6. FORDULÓ
2023-09-18 17:30 D SE NYÍRPAZONY EISSMANN HUNGÁRIA KFT 4 : 0
2023-09-18 17:30 F APOLLÓ - AGROFORG FC ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 3 : 5
2023-09-18 17:30 C Co Balt CNC TECHNOLOGIES ILOSVAI TRANS 6 : 1
2023-09-19 18:30 C ZÖLDFA ÉTTEREM TÓTH TEAM - KIZÁRVA 0 : 0
2023-09-21 19:30 A Final Cut NYÍRI HONVÉD 9 : 2
2023-09-27 17:30 D BLADES MUSTANG FC 6 : 3
5. FORDULÓ
2023-09-11 17:30 D MUSTANG FC APOLLÓ - AGROFORG FC 6 : 0
2023-09-11 17:30 C EISSMANN HUNGÁRIA KFT ZÖLDFA ÉTTEREM 2 : 5
2023-09-11 19:30 B ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM NATIVUS 0 : 6
2023-09-12 17:30 B NYÍRI HONVÉD SE NYÍRPAZONY 0 : 3
2023-09-12 18:30 A ILOSVAI TRANS BLADES 0 : 10
2023-09-12 19:30 B TÓTH TEAM - KIZÁRVA Co Balt CNC TECHNOLOGIES 0 : 0
4. FORDULÓ
2023-09-04 17:30 B APOLLÓ - AGROFORG FC ILOSVAI TRANS 1 : 6
2023-09-04 18:30 F NATIVUS MUSTANG FC 2 : 0
2023-09-05 17:30 C NYÍRI HONVÉD EISSMANN HUNGÁRIA KFT 2 : 7
2023-09-05 17:30 D Final Cut ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 5 : 0
2023-09-05 17:30 F Co Balt CNC TECHNOLOGIES ZÖLDFA ÉTTEREM 6 : 2
2023-09-05 18:30 A BLADES TÓTH TEAM - KIZÁRVA 0 : 0
3. FORDULÓ
2023-08-28 17:30 F ILOSVAI TRANS NATIVUS 0 : 11
2023-08-28 17:30 D ZÖLDFA ÉTTEREM BLADES 1 : 0
2023-08-29 17:30 B TÓTH TEAM - KIZÁRVA APOLLÓ - AGROFORG FC 0 : 0
2023-09-06 18:30 A MUSTANG FC Final Cut 2 : 2
2023-09-06 18:30 B EISSMANN HUNGÁRIA KFT Co Balt CNC TECHNOLOGIES 2 : 4
2023-09-08 19:30 A ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM SE NYÍRPAZONY 2 : 6
2. FORDULÓ
2023-08-21 17:30 D SE NYÍRPAZONY MUSTANG FC 2 : 4
2023-08-21 17:30 F APOLLÓ - AGROFORG FC ZÖLDFA ÉTTEREM 3 : 7
2023-08-21 19:30 F NATIVUS TÓTH TEAM - KIZÁRVA 0 : 0
2023-08-22 17:30 D BLADES Co Balt CNC TECHNOLOGIES 1 : 4
2023-08-22 18:30 D Final Cut ILOSVAI TRANS 4 : 3
2023-08-22 19:30 D NYÍRI HONVÉD ARANY ZÁLOG - ÁTRIUM 1 : 4
1. FORDULÓ
2023-08-14 17:30 B ILOSVAI TRANS SE NYÍRPAZONY 3 : 14
2023-08-14 18:30 F ZÖLDFA ÉTTEREM NATIVUS 1 : 12
2023-08-16 17:30 D TÓTH TEAM - KIZÁRVA Final Cut 0 : 0
2023-08-16 18:30 C MUSTANG FC NYÍRI HONVÉD 11 : 1
2023-08-16 18:30 F EISSMANN HUNGÁRIA KFT BLADES 2 : 5
2023-08-16 19:30 F Co Balt CNC TECHNOLOGIES APOLLÓ - AGROFORG FC 8 : 1