Új névadó szponzorok

2018. július 30., hétfő 16:18

Új névadó szponzorai vannak a városi kispályás labdarúgó bajnokságnak.

A 2018/2019-es szezontól új névadó szponzorok álltak a nyíregyházi városi kispályás labdarúgás mellé. Olyan partnerekkel sikerült megállapodnia a Nyíregyházi Sportcentrumnak, akik elkötelezett hívei a sportágnak.

- A legnépesebb civilszerveződés Nyíregyházán a városi kispályás labdarúgó bajnokság, több mint 3000 résztvevővel - nyitotta meg a sajtótájékoztatót Kósa Árpád, a Nyíregyháza MJV polgármesteri kabinetvezetője. A megállapodás kiváló lehetőséget nyújt mindkét fél számára, a támogatóknak remek lehetőség image építésre, a Sportcentrumnak pedig lehetőség arra, hogy minél színvonalasabban tudja tovább építeni a bajnokságot. Szeretném megköszönni az Intersport sok éves támogatását és Dajka László sok éves munkáját, aki tudásával és szakmai tapasztalatával biztos alapja a jól működő bajnokságnak.

- Fontos küldetésünk, hogy a sportot minél több emberhez jutassuk el – vette át a szót Mucsi Gergely a Nyíregyházi Decathlon Áruház igazgatója. Cégünk politikája, hogy a jövőben egyre többen sportoljanak.

- Nekem szívügyem a városi kispályás labdarúgó bajnokság, hiszen sok-sok éve már én is aktív résztvevője vagyok – mondta Kormány Zoltán a Konyha Möbel Kft. ügyvezető igazgatója.

A 2018/2019-es évad augusztus 13-án rajtol 120 csapattal és 3700 igazolt játékossal. A bajnokság új neve, Decathlon-Konyha Möbel Kft. – Nyíregyházi Sportcentrum Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság.


Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk