Ünnepélyes díjkiosztó időpontja

2018. július 06., péntek 23:09

Mellékletek:

Tisztelt Csapatvezetők!
 
Tájékoztatásul közlöm Önökkel, hogy a 2017-2018 évi Kispályás Bajnokság ünnepélyes díjkiosztójára 2018. július 13-án, pénteken 15.00-tól a VÁROSHÁZA DÍSZTERMÉBEN Nyíregyháza Kossuth tér 1. kerül sor.

Minden díjazott csapatból legalább három fő jöjjön el a rendezvényre illetve kérem a csapatvetetőket, hogy a különdíjasokat értesítsék az ünnepség időpontjáról. Amennyiben a csapat vezetője nem tud részt venni a rendezvényen, úgy kérem, bízzon meg mást a csapatból. A városházára történő bejutás és távozás  a Kossuth tér felőli főbejáraton történik majd.

A díjazottak listáját mellékelem.

„H” csoport

NAPKOR 1. helyezés
GASTROMEDIX KFT 2. helyezés
TIRPÁK FC LEVELEK 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA VALKÓ DÁNIEL MAGEBA FC részére
GÓLKIRÁLYA HALASTYÁK ÁDÁM GASTROMEDIX KFT részére

„G” csoport
TEAM FUTSAL FC 1. HELYEZÉS
TÍMÁR VETŐMAG KFT 2. HELYEZÉS
THE EXPENDABLES FC 3. HELYEZÉS
LEGJOBB KAPUSA KOVÁCS ÁKOS TEAM FUTSAL FC részére
GÓLKIRÁLYA BALOGH RICHARD TÍMÁR VETŐMAG KFT részére

„F” csoport
FC HXV 1. helyezés
KONYHA MÖBEL FC 2. helyezés
BED BOYS FC 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA BERNÁTH ZOLTÁN FC HXV részére
GÓLKIRÁLYA SZALANICS BÉLA PREDATOR–PAPP CAR FC részére

„E” csoport
NYÍRTURA FC 1. helyezés
VÖRÖS ÖRDÖGÖK FC 2. helyezés
MINI MORRIS FC 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA HADÁSZI LÁSZLÓ IGEPA 2R KFT részére
GÓLKIRÁLYA LABANCZ ZOLTÁN TÚLÉLŐK FC részére

„D” csoport
FAYR BLEE FC 1. helyezés
MAKKAI TRANS KFT 2. helyezés
TEAM LOST FC 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA Dr. ÉLES KRISZTIÁN VIS MAIOR RATIZOL FC részére
GÓLKIRÁLYA GEBRI GYÖRGY FAYR BLEE FC részére

„C” csoport
DROMEDAR FC 1. helyezés
HELIOS FC 2. helyezés
BISTRO 69 FC 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA Dr. SÁNTA JÁNOS HELIOS FC részére
GÓLKIRÁLYA REBÁK ATTILA HELIOS FC részére

„B” csoport
ÚJFEHÉRTÓ HFC 1. helyezés
DIEGO–S FIÚK 2. helyezés
TOKU GROUP FC 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA SIMKÓ MIHÁLY GASE részére
GÓLKIRÁLYA PISKÓTI ZSOLT ÚJFEHÉRTÓ HFC részére

„A” csoport
T–FORG TRANS KFT 1. helyezés
CIVIS MÁRVÁNY 2. helyezés
PIKOLÓ SÖRÖZŐ 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA VATTAI PÁL T-FORG TRANS KFT részére
GÓLKIRÁLYA MATEJKÓ GÁBOR AUTONET FC részére

„OLD BOYS” I.o
T– FORG TRANS KFT ÖREGFIÚK 1. helyezés
VISZOKAI GUMISZERVÍZ 2. helyezés
OFFSIDE OLD BOYS FC 3. helyezés
LEGJOBB KAPUSA VATTAI PÁL T–FORG TRANS KFT ÖREGFIÚK részére
GÓLKIRÁLYA ÖTVÖS ANTAL VISZOKAI GUMISZERVÍZ részére
 
„OLD BOYS” II.osztály
SC NÁPOLYI 1. helyezett                             
FARMTEJ ÖREGFIÚK 2. helyezett
SZABOLCS VOLÁN ÖREGFIÚK 3. helyezett
LEGJOBB KAPUS KÁLMÁNCHELYI FERENC SZABOLCS VOLÁN részére
GÓLKIRÁLYA LABANCZ ZOLTÁN PEPITA SENIOR FC részére
NAGY JÁNOS SC NÁPOLYI
 
„OLD BOYS„ III. osztály
BORBÁNYA FC 1. helyezés
VOLÁN BUSZ ÖREGFIÚK 2. helyezés
OROSI HAJÓGYÁR FC 3. helyezés
LEGJOBB KAPUS VÉGH RÓBERT BERGLAND ÖREGFIÚK
GÓLKIRÁLY KRAJNYÁK ZOLTÁN BORBÁNYA FC részére

Továbbá mellékelten csatolom a 2018-2019 évi nevezési lapot az új bajnoksághoz.

MEGTISZTELŐ RÉSZVÉTELÜKBEN BÍZVA.

Üdvözlettel:
Dajka László Kispályás Bizottság Elnök


Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk